RBQ30NS65AFHTL
RBQ30NS65AFHTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RBQ30NS65AFHTL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RBQ30NS65AFHTL
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis HIGH EFFICIENCY , HIGH RELIABILI
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela RBQ30NS65AFHTL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis HIGH EFFICIENCY , HIGH RELIABILI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 113906 pcs Podatkovni list RBQ30NS65AFHTO263S TL Taping Spec
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 690mV @ 15A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 65V Paket naprave za dobavitelja LPDS
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Povratni čas obnovitve (trr) 16.1ns Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena RBQ30NS65AFHTLTR
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 65V 30A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 450µA @ 65V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30A