RFUH10NS4STL
RFUH10NS4STL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RFUH10NS4STL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RFUH10NS4STL
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE GEN PURP 430V 10A LPDS
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela RFUH10NS4STL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE GEN PURP 430V 10A LPDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72899 pcs Podatkovni list TO263S TL Taping SpecRFUH10NS4S
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.7V @ 10A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 430V Paket naprave za dobavitelja LPDS
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Povratni čas obnovitve (trr) 25ns Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena RFUH10NS4STLTR
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 430V 10A Surface Mount LPDS Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 430V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A Capacitance @ Vr, F -