RSS065N06FRATB
RSS065N06FRATB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RSS065N06FRATB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RSS065N06FRATB
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis 4V DRIVE NCH MOSFET (CORRESPONDS
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela RSS065N06FRATB Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis 4V DRIVE NCH MOSFET (CORRESPONDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 173505 pcs Podatkovni list SOP8 TB Taping SpecRSS065N06FRA
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja 8-SOP Serija Automotive, AEC-Q101
Rds On (Max) @ Id, Vgs 37 mOhm @ 6.5A, 10V Odmik moči (maks.) 2W (Ta)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena RSS065N06FRATBTR delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 900pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 6.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 6.5A (Ta)