Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > SFR01MZPF2001
SFR01MZPF2001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFR01MZPF2001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFR01MZPF2001
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 2K OHM 1% 1/16W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela SFR01MZPF2001 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 2K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6184026 pcs Podatkovni list SFR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serija SFR
Odpornost 2 kOhms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 2 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sestava Thick Film