Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > TCFGP1A475M8R
TCFGP1A475M8R
TCFGP1A475M8R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TCFGP1A475M8R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TCFGP1A475M8R
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0805
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela TCFGP1A475M8R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5229 pcs Podatkovni list TCFG Series P CaseTC Series Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija TCFG
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 511-1491-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca P Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti Fail Safe with Built-in Fuse
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 4.7µF