Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > TCP0G335M8R
TCP0G335M8R
TCP0G335M8R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TCP0G335M8R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TCP0G335M8R
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP TANT 3.3UF 4V 20% 0805
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela TCP0G335M8R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP TANT 3.3UF 4V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 358193 pcs Podatkovni list TC Series P Case .
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 4V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija TC
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 511-1428-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca P Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 17.5 Ohm
natančen opis 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 4V 0805 (2012 Metric) 17.5 Ohm Zmogljivost 3.3µF