Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TRR01MZPJ155
TRR01MZPJ155
TRR01MZPJ155
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TRR01MZPJ155 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TRR01MZPJ155
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 1.5M OHM 5% 1/16W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela TRR01MZPJ155 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 1.5M OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4986942 pcs Podatkovni list TRR Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija TRR
Odpornost 1.5 MOhms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 1.5 MOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film