Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TRR03EZPJ154
TRR03EZPJ154
TRR03EZPJ154
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TRR03EZPJ154 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TRR03EZPJ154
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 150K OHM 5% 1/10W 0603
Product parameter
številka dela TRR03EZPJ154 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 150K OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4470410 pcs Podatkovni list TRR Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija TRR
Odpornost 150 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 150 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film