Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TRR03EZPJ332
TRR03EZPJ332
TRR03EZPJ332
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TRR03EZPJ332 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TRR03EZPJ332
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 3.3K OHM 5% 1/10W 0603
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela TRR03EZPJ332 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 3.3K OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3688884 pcs Podatkovni list TRR Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija TRR
Odpornost 3.3 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W