Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TRR10EZPJ133
TRR10EZPJ133
TRR10EZPJ133
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TRR10EZPJ133 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TRR10EZPJ133
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 13K OHM 5% 1/8W 0805
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela TRR10EZPJ133 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 13K OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2935116 pcs Podatkovni list TRR Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija TRR
Odpornost 13 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 13 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film