Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TRR10EZPJ332
TRR10EZPJ332
TRR10EZPJ332
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TRR10EZPJ332 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TRR10EZPJ332
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 3.3K OHM 5% 1/8W 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela TRR10EZPJ332 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 3.3K OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 276591 pcs Podatkovni list TRR Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija TRR
Odpornost 3.3 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W