Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TRR18EZPJ103
TRR18EZPJ103
TRR18EZPJ103
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TRR18EZPJ103 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TRR18EZPJ103
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 10K OHM 5% 1/4W 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela TRR18EZPJ103 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 10K OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1752613 pcs Podatkovni list TRR Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija TRR
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film