Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > UCR03EWPFSR030
UCR03EWPFSR030
UCR03EWPFSR030
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UCR03EWPFSR030 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UCR03EWPFSR030
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.03 OHM 1% 1/4W 0603
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela UCR03EWPFSR030 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.03 OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 380479 pcs Podatkovni list UCR Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient 0/ +250ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.034" W (1.60mm x 0.87mm) Serija UCR
Odpornost 30 mOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W