Domov > Izdelki > Optoelektronika > LED osvetlitev - storži, Motorji, moduli > 7007-PRGB0-0
7007-PRGB0-0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 7007-PRGB0-0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 7007-PRGB0-0
Proizvajalec LEDdynamics, Inc.
Opis LED ENDOR STAR MODULE RGB
(v ameriških dolarjih)
40 pcs
Product parameter
številka dela 7007-PRGB0-0 Proizvajalec LEDdynamics, Inc.
Opis LED ENDOR STAR MODULE RGB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7213 pcs Podatkovni list 7007/7040 Endor Star
Kategorija Optoelektronika Valovna dolžina -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) - Kotni kot -
Tip LED Module Temperatura - preskus -
Velikost / dimenzija 19.90mm L x 19.90mm W Serija Endor Star™
Pakiranje - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Lumens / Watt @ Current - Test -
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 10.68mm Diameter Tip objektiva Domed
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 3.58mm
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus - Lastnosti -
natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Endor Star™ Red, Green, Blue (RGB) Starboard Tok - preskus 350mA
Tok - maks 700mA Konfiguracija Starboard