Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CAB.012.GLA.C72GZ
CAB.012.GLA.C72GZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAB.012.GLA.C72GZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAB.012.GLA.C72GZ
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CAB.012.GLA.C72GZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5101 pcs Podatkovni list P Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12
Shell material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Serija 2P Pakiranje Bulk
Usmerjenost B delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Število pozicij 5 (4 + 1 Fluidic) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 5 (4 + 1 Fluidic) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 5A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm)
Podobni izdelki
CAB.0101 Image
  • del #:CAB.0101
  • Proizvajalci:Taoglas
  • Opis:CBL ASSY SMA-SMB RG174 3.937"
  • Na zalogi:14347
CAB-TDHHS Image
  • del #:CAB-TDHHS
  • Proizvajalci:Ohmite
  • Opis:RESISTOR KIT 0.1-1K 35W 74PCS
  • Na zalogi:184
 RFQ
CAB.01402 Image
  • del #:CAB.01402
  • Proizvajalci:Taoglas
  • Opis:CBL ASSY SMA-MMCX RG174 3.937"
  • Na zalogi:17342
 RFQ
  • Opis:CBL ASSY SMA RG174 2.953"
CAB-TBHHS Image
  • del #:CAB-TBHHS
  • Proizvajalci:Ohmite
  • Opis:RESISTOR KIT 0.05-2K 25W 100PCS
  • Na zalogi:250
CAB.011 Image
  • del #:CAB.011
  • Opis:CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Opis:CBL ASSY SMA-MCX RG174 2.953"
CAB-LVK Image
  • del #:CAB-LVK
  • Opis:RESISTOR KIT 0.001-0.05 350PCS
  • Na zalogi:298
  • Opis:CBL ASSY SMA-FME RG174 3.937"
CAB-SMDMETFL Image
  • del #:CAB-SMDMETFL
  • Na zalogi:364
CAB-TCHHS Image
  • del #:CAB-TCHHS
  • Opis:RESISTOR KIT 0.05-2K 35W 96PCS