Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CAB.M12.GLA.C72GZ
CAB.M12.GLA.C72GZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAB.M12.GLA.C72GZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAB.M12.GLA.C72GZ
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CAB.M12.GLA.C72GZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4722 pcs Podatkovni list P Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M12
Shell material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Serija 2P Pakiranje Bulk
Usmerjenost B delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Število pozicij 12 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm)