Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CFB.M16.GYC.C92JZ
CFB.M16.GYC.C92JZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CFB.M16.GYC.C92JZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CFB.M16.GYC.C92JZ
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CFB.M16.GYC.C92JZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4357 pcs Podatkovni list P Series, Plastic Conn Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M16
Shell material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Serija 2P Pakiranje Bulk
Usmerjenost B delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray, Yellow Odpiranje kabla 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm)