Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > EGG.6E.106.CLL
EGG.6E.106.CLL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EGG.6E.106.CLL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EGG.6E.106.CLL
Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 106POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EGG.6E.106.CLL Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 106POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5464 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 106
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 6E Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 106 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Rear Side Nut Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 106 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 2A Kontaktni material Brass, Bronze