Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FEG.2B.310.CLAD92Z
FEG.2B.310.CLAD92Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FEG.2B.310.CLAD92Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FEG.2B.310.CLAD92Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FEG.2B.310.CLAD92Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4299 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 310
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 8A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)