Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FEG.2B.319.CLAD52Z
FEG.2B.319.CLAD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FEG.2B.319.CLAD52Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FEG.2B.319.CLAD52Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FEG.2B.319.CLAD52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4518 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 319
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 5A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)