Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FFA.1S.304.CLCC22
FFA.1S.304.CLCC22
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FFA.1S.304.CLCC22 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FFA.1S.304.CLCC22
Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 4POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela FFA.1S.304.CLCC22 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 4POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4230 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1S Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 10A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.055" ~ 0.087" (1.40mm ~ 2.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome