Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FFA.2E.308.CLAC65
FFA.2E.308.CLAC65
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FFA.2E.308.CLAC65 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FFA.2E.308.CLAC65
Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FFA.2E.308.CLAC65 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4331 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 308
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2E Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 8 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 9A
Kontaktni material Brass, Bronze Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)