Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FFA.2E.310.CLAC65
FFA.2E.310.CLAC65
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FFA.2E.310.CLAC65 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FFA.2E.310.CLAC65
Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FFA.2E.310.CLAC65 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5571 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 310
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2E Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Brass, Bronze Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)