Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Koaksialni konektorji (RF) > FFA.2E.675.CTAC75
FFA.2E.675.CTAC75
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FFA.2E.675.CTAC75 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FFA.2E.675.CTAC75
Proizvajalec LEMO
Opis CONN TRIAX PLUG STR 75OHM SOLDER
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FFA.2E.675.CTAC75 Proizvajalec LEMO
Opis CONN TRIAX PLUG STR 75OHM SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Zaključek ščita Clamp
Serija 2E Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pristanišč 1
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 1000
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka -
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Vključuje -
Impedanca 75 Ohm Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
Dielektrični material Polytetrafluoroethylene (PTFE) natančen opis Triaxial Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
Končaj stika Solder Vrsta priključka Plug, Male Pin
Slog konektorja Triaxial Center kontaktne plošče Gold
Središče kontaktnega materiala Brass Kabelska skupina RG-179, Belden 8215, 8232A