Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FFA.2S.302.CLAC82
FFA.2S.302.CLAC82
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FFA.2S.302.CLAC82 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FFA.2S.302.CLAC82
Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FFA.2S.302.CLAC82 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5269 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 302
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2S Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 2 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 20A
Kontaktni material Brass, Bronze Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Material backshell, Plating Brass, Chrome Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:FFA.2S.275.ZTA
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN COAX PLUG STR 75 OHM SOLDER