Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FFA.3E.707.CTAC85Z
FFA.3E.707.CTAC85Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FFA.3E.707.CTAC85Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FFA.3E.707.CTAC85Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FFA.3E.707.CTAC85Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5364 pcs Podatkovni list High Voltage Conn Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 707
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3E Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 8 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 3A, 8A
Kontaktni material Brass, Bronze Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm)