Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FFA.3S.303.CLAC72
FFA.3S.303.CLAC72
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FFA.3S.303.CLAC72 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FFA.3S.303.CLAC72
Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FFA.3S.303.CLAC72 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4980 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 303
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3S Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 3 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 20A
Kontaktni material Brass, Bronze Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.228" ~ 0.283" (5.80mm ~ 7.20mm)