Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FFB.2S.408.CLAC42
FFB.2S.408.CLAC42
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FFB.2S.408.CLAC42 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FFB.2S.408.CLAC42
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FFB.2S.408.CLAC42 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5806 pcs Podatkovni list High Voltage/Current, Hybride Conn Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 408
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2S Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 1 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 10A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)