Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FFG.2B.312.CLAD72Z
FFG.2B.312.CLAD72Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FFG.2B.312.CLAD72Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FFG.2B.312.CLAD72Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FFG.2B.312.CLAD72Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5419 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 312
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 12 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)