Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FFP.2S.304.BLAL62Z
FFP.2S.304.BLAL62Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FFP.2S.304.BLAL62Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FFP.2S.304.BLAL62Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FFP.2S.304.BLAL62Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4621 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Polyoxymethylene (POM), Acetal Shell Finish -
Serija 2S Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -50°C ~ 115°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 15A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins Barva Black
Odpiranje kabla 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Material backshell, Plating Polyoxymethylene (POM), Acetal