Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGA.0K.304.CYCC45
FGA.0K.304.CYCC45
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGA.0K.304.CYCC45 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGA.0K.304.CYCC45
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FGA.0K.304.CYCC45 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5505 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 0K Pakiranje Bulk
Usmerjenost A delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)