Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGA.1B.316.CLAD52Z
FGA.1B.316.CLAD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGA.1B.316.CLAD52Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGA.1B.316.CLAD52Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGA.1B.316.CLAD52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5131 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 316
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1B Pakiranje Bulk
Usmerjenost A delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 1.5A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)