Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.00.305.CLAD35
FGG.00.305.CLAD35
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.00.305.CLAD35 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.00.305.CLAD35
Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FGG.00.305.CLAD35 Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5242 pcs Podatkovni list FGG.00.305.CLAD35 Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 305
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 00 Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 5 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena 1.7A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.106" ~ 0.138" (2.70mm ~ 3.50mm)