Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.306.CYCD52Z
FGG.2B.306.CYCD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.306.CYCD52Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.306.CYCD52Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FGG.2B.306.CYCD52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6014 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 306
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 6 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 12A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)