Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.307.CYCD99Z
FGG.2B.307.CYCD99Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.307.CYCD99Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.307.CYCD99Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela FGG.2B.307.CYCD99Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3988 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 307
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 7 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 11A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm)