Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.312.KYCD52Z
FGG.2B.312.KYCD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.312.KYCD52Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.312.KYCD52Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela FGG.2B.312.KYCD52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4394 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 312
Shell material Brass Shell Finish Black Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 12 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Black Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)