Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.316.CYCD52
FGG.2B.316.CYCD52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.316.CYCD52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.316.CYCD52
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela FGG.2B.316.CYCD52 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5473 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 316
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)