Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2K.302.CLAC75Z
FGG.2K.302.CLAC75Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2K.302.CLAC75Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2K.302.CLAC75Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FGG.2K.302.CLAC75Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4672 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 302
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 2 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 25A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm)