Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2K.314.CLAK95
FGG.2K.314.CLAK95
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2K.314.CLAK95 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2K.314.CLAK95
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.2K.314.CLAK95 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4532 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 314
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 14 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 6.5A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm)