Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.3B.302.CLAD62
FGG.3B.302.CLAD62
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.3B.302.CLAD62 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.3B.302.CLAD62
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.3B.302.CLAD62 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4284 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 302
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3B Pakiranje Bulk
Druga imena Q11689781 Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 2
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 35A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.193" ~ 0.244" (4.90mm ~ 6.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome