Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.3B.306.CYCD92Z
FGG.3B.306.CYCD92Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.3B.306.CYCD92Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.3B.306.CYCD92Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela FGG.3B.306.CYCD92Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5677 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 306
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 6 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 17A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm)
Material backshell, Plating Brass, Chrome Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:FGG.3B.306.ZYC
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN MALE INSERT 6POS GOLD CRIMP