Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.3B.324.CLAD11Z
FGG.3B.324.CLAD11Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.3B.324.CLAD11Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.3B.324.CLAD11Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.3B.324.CLAD11Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4629 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 324
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 4A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm)
Material backshell, Plating Brass, Chrome Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:FGG.3B.322.ML
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN HSG INSERT 22POS PIN