Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.4B.858.CLAD12Z
FGG.4B.858.CLAD12Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.4B.858.CLAD12Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.4B.858.CLAD12Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.4B.858.CLAD12Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5909 pcs Podatkovni list Coaxial, Triaxial, Multi Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 858
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 4B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 20 (18 + 2 Coax) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 20 (18 + 2 Coax) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm)