Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.4K.304.CLAC11
FGG.4K.304.CLAC11
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.4K.304.CLAC11 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.4K.304.CLAC11
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.4K.304.CLAC11 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5898 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 4K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 30A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm)
Material backshell, Plating Brass, Chrome Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:FGG.4E.712.BN
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:COLLET OVERSZ 11MM FOR FGG.4E.