Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGJ.0B.302.CLLD42
FGJ.0B.302.CLLD42
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGJ.0B.302.CLLD42 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGJ.0B.302.CLLD42
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FGJ.0B.302.CLLD42 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5313 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 302
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 0B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 2 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 10A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)