Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGJ.3B.304.CLLD92
FGJ.3B.304.CLLD92
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGJ.3B.304.CLLD92 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGJ.3B.304.CLLD92
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGJ.3B.304.CLLD92 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4611 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 19A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm)