Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FHG.1K.304.CYCC65
FHG.1K.304.CYCC65
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FHG.1K.304.CYCC65 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FHG.1K.304.CYCC65
Proizvajalec LEMO
Opis CONN R/A PLUG
Product parameter
številka dela FHG.1K.304.CYCC65 Proizvajalec LEMO
Opis CONN R/A PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5107 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
natančen opis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 10A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)