Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FHG.3K.320.CLAC65D
FHG.3K.320.CLAC65D
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FHG.3K.320.CLAC65D z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FHG.3K.320.CLAC65D
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FHG.3K.320.CLAC65D Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5478 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 320
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 20 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
natančen opis 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)