Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FHJ.2B.302.CYMD72
FHJ.2B.302.CYMD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FHJ.2B.302.CYMD72 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FHJ.2B.302.CYMD72
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 2POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FHJ.2B.302.CYMD72 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 2POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5033 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 302
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 2 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 25A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome