Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FHJ.3B.316.CLLM52Z
FHJ.3B.316.CLLM52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FHJ.3B.316.CLLM52Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FHJ.3B.316.CLLM52Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FHJ.3B.316.CLLM52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4236 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 316
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 8A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)